Based on 1854 reviews
88%
(1624)
10%
(182)
2%
(42)
0%
(3)
0%
(3)

Méně vzručny člověk to absolutně nesloží,,bylo by dobré video s českým komentářem a krok po kroku.Pak to bude bez problémů.

J
HANKSOME překvapení
Jana Kopecká
Krásné zboží

Náramek pozitivity i dárek k nákupu (sv. Michal) jsou perfektní 😊

Š
HANKSOME překvapení
Štenclová Miluše

Velká spokojenost

A
HANKSOME překvapení
Anna DZEDZINOVA
Amulet

Překvapil mě, mám radost. Děkuji 😊

Vypadají dobře a ta cena je parádní

Skvělá na opravu věcí v domě! Doporučil bych ji každému, kdo pravidelně používá lepicí pásku, protože drží mnohem lépe než průměrná lepicí páska.

Moc se mi líbí! Řasy jsou po ní opravdu plné a dlouhé, což je pro mě ideální, protože mám od přírody tenké řasy.

Zkusil jsem přes tento dalekohled vyfotit telefonem několik ptáků v okolí a dopadlo to skvěle. Stativ je dostatečně stabilní, abych mohl udělat pár detailních záběrů!

Pásku jsem použil k utěsnění spoje mezi plechovým šroubením a ohebnou hadicí. Úžasná přilnavost, silný podklad - dražší než značky z železářství, ale funguje tak, jak je inzerováno.

Koupila jsem jeden pro mého otce, který je nábožensky založený a v reálu to vypadá skvěle! Přišel velmi hladký a pěkně vyleštěný. Vypadá docela dobře vyrobený, takže jsem s nákupem spokojená.

Dobrý způsob, jak tajně nahrávat, aniž by o tom někdo věděl!! Vypadá to jako běžný nabíjecí adaptér!!

Mám jí v autě pro nouzové opravy a jsem s ní velmi spokojen. Až mi dojde, určitě si jí koupím znovu.

Naprosto báječné!! Splňují svůj účel, pro který jsem je potřeboval (viz. obrázky), což zahrnuje montáž předmětů uvnitř náramku, v tomto případě

Líbí se mi! Velký objem a opravdu hladká aplikace. Používám jí denně a jsem s ní velmi spokojená. Někdy dokonce vynechám vlákna a stále vypadá úžasně.

K
SADA NA VYŠÍVÁNÍ
Kristýna Mrázová

Koupila jsem to jako dárek pro středně pokročilou švadlenu, krásný design, ale mizející inkoust zmizel příliš rychle, takže měla problém najít další steh.

S výrobkem jsem spokojen. Bydlím na koleji a výrazně se snížil hluk a zápach jídla mých sousedů. Nejen, že se mi lépe učí, ale i lépe spí s ním než bez něj. Jsem schopen dokončit domácí úkoly a nejsem rušen jídlem ostatních lidí nebo jejich hlasitou hudbou či rozhovory, které se díky velké mezeře pod dveřmi přenášejí do mého pokoje. Je to nejlepší nákup, jaký jsem kdy pro sebe udělal. Snadno se instaluje a návod není těžké dodržet.

Přesně to jsem hledal! Velmi lepivá, silná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Využil jsem venku k omotání izolace odolné proti povětrnostním vlivům kolem větracího otvoru. Super přilnavost a zatím zůstává na svém místě i po několika deštích. Bylo možné ji natřít, i když to nakonec chtělo 3 vrstvy, aby se zakryla. Drahé, ale vyplatí se to.

Používám ji už asi 2 roky. Opravdu skvělá a nejlepší ze všech řasenek, které jsem vyzkoušela. Název sedí - super prodlužuje! Taky se snadno neslepuje jako spousta prodlužujících nebo objemových řasenek.

Snadné čištění, skvělá kvalita a příznivá cena.

Tento lesk na rty miluji. Jeden jsem dala jako dárek a druhý jsem si koupila pro sebe, protože vypadá tak hezky a na rtech se leskne.

Skvělá cena, sada přišla se vším, co potřebujete, pěkné, že všechny jsou uložené dohromady.

Je tak kompaktní a praktická. Nikdo to nevidí. Chtěla jsem se ujistit, že o moji babičku bylo postaráno správným způsobem, když tam nejsem

Velmi silná. dokonce obtížné otevřít ! funguje perfektně, našla mnoho dalších využití. Doporučuji všem, aby jí měli doma.

Nejlepší páska, kterou jsem našel. Rychlé dodání a vynikající produkt.

Snadno se instaluje a funguje skvěle. Zabraňuje pronikání chladu zpod dveří mezi mou dokončenou a nedokončenou částí sklepa.