3D Dřevěný nástěnný panel ELEGANZA™

4390 Kč 2690 Kč -39%

Velikost produktu: 244 x 60 x 2,5 cm
Další produkty: 1x lepidlo 300ml, 1x sada šroubů, 1x ozdobné lišty

Každý balíček obsahuje závěrečnou lištu spolu se závěsnými šrouby, bez ohledu na množství objednaných panelů.

Covers: 1,44

Získejte svůj barevný vzorek nyní pouze za 366 Kč a s dopravou zdarma!

Objednat vzorek

Co jsou dřevěné
akustické panely?

Dřevěné obložení Eleganza™ potěší uživatele po celém světě. Jsou dokonalým řešením, se kterým proměníte jakékoli místo v moderní prostor, který vás ohromí. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních laminovaných dřevěných lamel, namontovaných přímo na zvukotěsný základní panel. Taková konstrukce zcela zakrývá stěnu nebo strop, takže není třeba připravovat povrch, na který budou panely namontovány. Panely jsou dostupné v různých barvách.

Můžete si je snadno navrhnout sami podle svých potřeb. Bylo prokázáno, že absorbují šíření zvukových vln, čímž výrazně zlepšují akustické vlastnosti místnosti. Jsou vhodné pro použití v obývacích pokojích, kancelářích, ložnicích, dětských pokojích, dokonce i kuchyních nebo koupelnách.

Prozkoumejte vlastnosti

Dřevěné panely přinášejí přirozené teplo a útulnost do každého prostoru.

Doplňují širokou škálu stylů interiérového designu, od rustikálních po moderní.

Správně udržované dřevěné panely vydrží desítky let.

Dřevo může pomoci zlepšit akustickou izolaci v místnosti.

Dřevo poskytuje určitou tepelnou izolaci a pomáhá regulovat teplotu.

Používání dřeva z udržitelných zdrojů podporuje odpovědnost k životnímu prostředí.

Rutinní utírání prachu a občasné leštění udrží skvělý vzhled dřevěných panelů.

Dřevěné panely mohou být obarveny, natřeny nebo dokončeny tak, aby odpovídaly vaší požadované barvě a stylu.

Panely mohou skrýt nedokonalosti stěn a přidat tak hladký a leštěný vzhled.

Dřevěné obložení může zvýšit hodnotu vašeho majetku při dalším prodeji.

Součástí balení

 1 x 3D dřevěný nástěnný panel

 1 x ozdobné lišty

 1x lepidlo 300ml

 1 x sada šroubů

INSTALACE
DŘEVĚNÝCH PANELŮ

PŘEHRAJTE VIDEO PRŮVODCE

Technické vlastnosti

Objednejte si vzorky dřevěných panelů ještě dnes!

Prozkoumejte krásu a kvalitu našich dřevěných panelů objednáním vzorků. Naše vzorky vám umožní vidět a cítit autentickou texturu a povrch našich panelů v pohodlí vašeho vlastního prostoru. Zažijte přirozenou eleganci dřeva a představte si, jak může zlepšit váš interiérový design.

Proč objednat vzorky?

  • Podívejte se na skutečné barvy a vzory.
  • Pociťte kvalitu a texturu zblízka.
  • Představte si, jak naše panely doplní váš dekor.

Nenechte si ujít tuto příležitost učinit skvělé rozhodnutí. Kliknutím níže si objednejte vzorky dřevěných panelů a začněte svou cestu k přeměně vašeho prostoru s nadčasovou přitažlivostí dřeva.“

Získejte svůj barevný vzorek nyní pouze za 366 Kč a s dopravou zdarma!

Objednat vzorek

Recenze

Tereza

„Tyto dřevěné panely proměnily můj obývací pokoj. Dodali nádech přírody a elegance, která prostor zcela osvěžila. Jsem nadšený kvalitou a vzhledem!”

Jakub

„Dřevěné panely nejen zlepšily estetiku mého domova, ale také výrazně zlepšily kvalitu zvuku. Přidali styl i funkčnost.“

Petra

„Jako designér vždy hledám kvalitní materiály a tyto panely splňují všechna políčka. Jsou všestranné, šetrné k životnímu prostředí a vypadají fantasticky v jakémkoli prostředí.“

Naše galerie

Často kladené otázky

Montáž panelů je velmi snadná a většina lidí dokáže panely namontovat zcela sama. Pokud v sobě máte schovaného toho nejmenšího řemeslníka a umíte zacházet s pilou a šroubovákem, pak byste měli být schopni panely namontovat sami. Někteří naši zákazníci dávají přednost tomu, aby jim s instalací panelů pomohli profesionálové. Vzhledem k tomu, že se s produktem snadno pracuje, může vám s nastavením panelů pomoci každý profesionál, i když to ještě nezkusil. Pokud potřebujete pomoc s instalací, doporučujeme vám kontaktovat místního truhláře nebo podobně. Můžete se také podívat na naše pokyny k instalaci a videa.

Ano, je to snadné. Panely lze řezat jakoukoli pilou (doporučujeme kotoučovou pilu), a pokud potřebujete panel proříznout přes plsť, lze to udělat nožem.

Typ šroubů, které potřebujete, závisí na typu stěny, na kterou mají být panely namontovány. V některých případech jsou nutné hmoždinky, aby instalace vydržela. Musíte najít šrouby, které mohou pracovat s materiálem, ze kterého je vaše stěna vyrobena. Zpravidla doporučujeme černé šrouby, protože montáž nebude na černé plsti vidět.

Panely můžete snadno namontovat přímo na plochu – nemusíte je nutně dávat na bednění. Pokud se potýkáte se špatnou akustikou, doporučujeme jej namontovat na 45 mm bednění s minerální vlnou vzadu.

Akustické panely můžete namontovat na všechny povrchy, včetně cihelných a betonových stěn atd. Na stěnu je můžete buď přilepit, nebo použít šrouby.

Ano, je možné panely připevnit lepidlem – je to poněkud trvalejší řešení než šrouby. Vzhledem k tomu, že se jedná o silné lepidlo, které musíte použít, může dojít k poškození stěny, pokud bude nutné panely jednoho dne sundat.

Nedoporučujeme používat panely v místnostech, kde je pravděpodobné, že se dostanou do přímého kontaktu s kapalinami, protože dřevo může být poškozeno vlhkostí a vodou.

Pokud máte na stěně zásuvky nebo elektrické zásuvky atd., nejlepším řešením je vyříznout otvor do panelů a nainstalovat zásuvky na povrch dřevěných panelů.

Ano, panely můžete ohýbat kolem křivek. Plsť je vyrobena z recyklovaného plastu a je velmi flexibilní, což umožňuje ohýbat panely kolem zaoblených rohů.

Ano, není problém – můžete např. vyříznout do plsti drážku, do které lze kabel vložit.

Speciální střihy bohužel v naší výrobě nezvládneme – panely vyrábíme pouze ve standardním rozměru 240 x 60 cm.

Můžete si je však snadno oříznout sami. Panely lze řezat libovolnou pilou (doporučujeme kotoučovou pilou) a pokud potřebujete panel zkrátit na šířku, můžete proříznout plsť nožem. Snadné!

Potřebujete pomoc?

Rádi vám pomůžeme s případnými dotazy.

 

Napište nám na email:
[email protected]

Customer Reviews

Based on 20 reviews
65%
(13)
25%
(5)
10%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
J
Jakub Černý

Flexibilita v přizpůsobení je obrovským plusem.

M
Markéta N.

Miluji, jak jsou tyto panely vyrobeny z vysokokvalitních laminovaných dřevěných lamel, což jim dodává luxusní povrch. Jsou opravdovým lákadlem.

T
Tereza P.

Navrhování těchto panelů podle svých potřeb bylo hračkou.

J
Jan Novák

Tyto dřevěné akustické panely jsou opravdovou hřebičkou! Proměnily můj prostor v moderní zázrak a nemohl být šťastnější.

A
Alena Kozáková

Přizpůsobitelný design, ideální pro DIY.

2023 © Eleganza